Fem Classe per adults

FEM CLASSE PER ADULTS

30.09.2020 18:15

MATRICULA GRATIS AL SETEMBRE

MATRICULA GRATIS AL SETEMBRE

08.09.2020 08:55

_______________________________________________________________________________________

Calendari d'esdeveniments 2020-2021

PRESELECCIÓ OPEN JUVENIL-JÚNIOR

05.09.2020 00:37

UBICACIÓ GOOGLE MAPS

https://g.co/kgs/4aE9z6

 

_______________________________________________________________________________________

NOTICIES I COMUNICATS

Informacio Temporada 2020-2021

08.09.2020 08:20

Horaris Preus i Normativa 2020-2021.pdf (721,6 kB)

_____________________________________________________________________________________________

ACTIVITATS, PROVES I COMPETICIONS

26-27 Maig Campionat Barcelona Lliure Cadet D i Juvenil D

22.05.2018 08:11

En aquest campionat tenim una patinadora, Anna Fernandez, en Cadet D

 

Lloc:   PAVELLÓ JOAQUIM BLUME

            Carrer de Joaquim Blume, 15B

            08211 Castellar del Vallès

 

Convocatoria

 

Horaris

Ordre de sortida

20 Maig Prova F.O. de B-A-Certificat (Modificacions)

15.05.2018 11:14

El diumenge dia 20 per la tarda, hi han les proves de F.O. de B, A i Certificat. La prova començarà a les 15:30H

Lloc: CEM La Bonaigua

        Passeig Muntanya, 25  - SANT JUST DESVERN

Ordre de sortida

 

Les patinadores convocades són:

Ona Gordun (Ini. B)

Claudia Tomàs (Ini. A)

Ainhoa Herrero (Ini. A)

Marina Aguilera (Ini. A)

Nerea Herrero (Certi)

Abril Riba (Certi)

Lara Boada (Certi)

19 maig- Trofeu Vila Sentmenat

15.05.2018 09:15

El Club de patinatge Sentmenat ens han convidat al seu Trofeu, el dissabte dia 19 de maig.

 

Lloc: Pavelló CE Tèxtil Besos (https://goo.gl/maps/PePMb6JvVw22)

        C/ Poca Farina, s/n

 

Horaris

Ordre de sortida

 

Les patinadores convocades són:

Cynthia Avalos (Ini. D Menors)

Carla Campillo (Ini. D Menors)

Maria Alonso (Ini. D Majors)

Patricia Garcia (Ini. D Majors)

Julia Campillo (Ini. D Majors)

Noa Rosell (Ini. B)

Abril Bella (Ini. B)

Clara Solà (Ini. B)

Anna Quintana (Ini. A)

Ainhoa Herrero (Certi-1)

Nerea Herrero (Certi)

 

12-13 maig - Campionat Barcelona Cadet B i Juvenil B

08.05.2018 10:01

El cap de setmana del 12 i 13 de maig, hi ha el Campionat de Barcelona de modalitat de lliure de les categories Cadet B i Juvenil B, en el qual, tenim patinadores que hi participaran, Marina Riba en Cadet B, i Ainhoa Tapia i Abril Riba en Juvenil B.

 

Lloc:    LLORIANA CP

          Av. Del Castell, s/n

          Sant Vicenç de Torelló

 

Convocatoria

Horari

Ordre de sortida

 

5-6 Maig - Trofeu Egara

30.04.2018 08:28

El cap de setmana del 5 i 6 de maig, el Cub Egara, ens ha convidat al seu Trofeu d'iniciació i categories.

 

Lloc: CLUB EGARA 

        C/ Jacint Badiella, 5

        Terrassa

 

      Horaris:     DISSABTE 5/05 MATÍ     ·         De 11:30 a 12:45h INICIACIÓ D MAJORS

                      DISSABTE 5/05 TARDA   ·         De 15:00 a 17:00h INICIACIÓ D MENORS

                                                        ·         De 17:00 a 19:00h INICIACIÓ C + INICIACIÓ B

                                                        ·         De 19:00 a 20:00h INICIACIÓ A

                       DIUMENGE 6/05            ·         De 9:00 a 10:45h CERTIFICAT

                                                        ·         De 10:45 a 12:30h INFANTIL

                                                  ·         De 12:30 a 14:15h CADET

Ordre de sortida

Programa

Menus En el restaurant hi haurà servei de dinar, previs reserva.

 

Les patinadores convocades són:

Carla Campillo (Ini. D Menors)                 

Ariadna Amela (Ini. D Majors)                Anna Estaun (Ini. D Majors)

Alba Ecija (Ini. D Majors)                       Patricia Garcia (Ini. D Majors)

Julia Campillo (Ini. D Majors)                  Maria Alonso (Ini. D Majors)

 

Abril Bella (Ini. B)                        Ivet Quiñones (Ini. B)

Claudia Calleja (Ini. B)                 Paula Tarrés (Ini. B)

Noa Rosell (Ini. B)                       Carla Tarrés (Ini. B)

Clara Solà (Ini. B)

 

Anna Quintana (Ini. A)

 

Nerea Herrero (Certificat)            Lara Boada (Certificat)

Cristina Boada (Certificat)

 

Ona Gordun (Infantil)               

 

Julia Gonzalez (Cadet)                Marina Riba (Cadet)

Anna Fernandez (Cadet)             Yaiza Tapia (Cadet)  

Nora Perez (Cadet)

 

Molta sort a totes!!!

14 d'abril - GALA DE L'ESPORT DE VILADECAVALLS

21.03.2018 18:32

Us informem que properament l'Ajuntament realitza la segona edició de la Gala de l'Esport de Viladecavalls, es un plaer per nosaltres, poder comptar amb vosaltres per aquesta Gala-Sopar, que es realitzarà en el Pavelló. Us adjuntem el cartell fet per l'Ajuntament a on hi teniu tota la informació necessària.

 

Esperem veure'ns i gaudir de la Gala.

 

 

 

Enllaç Ajuntament

17-18 març. Preselecció Campionat Barcelona Juvenil, modalitat lliure

14.03.2018 11:56

El cap de setmana del 17 i 18 de març, es celebra la preselecció de Barcelona de la categoria Juvenil en modalitat de lliure, per tal de definir el nivell en el que competiran durant aquesta temporada. El nostre club estarà representat amb diverses patinadores.

 

Lloc: Pavelló Can Violí (ubicació)

        Onze de Setembre, s/n

        08530 La Garriga

 

Convocatoria

Inscripcions per grups

Horaris

Ordre de sortida

 

 

Molta Sort a totes!!

17-18 març Trofeu Club Natació Terrassa

13.03.2018 16:34

Durant el cap de setmana, es realitza el Trofeu del Club Natació Terrassa, en el que participaran algunes de les nostres patinadores, el dissabte dia 17 competiran les  d'Iniciació i el diumenge les Categories. Aquestes són  les patinadores que participaran:

                        Maria Alonso - Iniciació D Major

                        Ariadna Amela - Iniciació D Mitjà

                        Cynthia Avalos - Iniciació D Mitjà

                        Nerea Herrero - Certificat

 

Lloc: Pavelló de la Maurina

        C/ Sardenya, 32

        Terrassa

Horaris dissabte

Horaris diumenge

Ordre sortida Iniciació

Ordre sortida Categories

 

Molta sort a totes!!

10-11 març Preselecció Campionat Barcelona Cadet, modalitat Lliure

06.03.2018 10:02

 

El cap de setmana del 10 i 11 de març, es celebra la preselecció de Barcelona de la categoria Cadet en modalitat de lliure, per tal de definir el nivell en el que competiran durant aquesta temporada. El nostre club estarà representat amb diverses patinadores. (Grup 1 i Grup 4)

 

Lloc:  Pavelló Municipal d'Esports (ubicació)

        Av. Tarragona, s/n

        08380 Malgrat de Mar

 

Convocatoria

Grups

Horaris

Ordre de sortida

 

 

Molta Sort a totes!!

 

3-4 de febrer. Campionat Barcelona Nacional de F.O.

31.01.2018 08:29

 

El cap de setmana del 3 i 4 de febrer, tenim a dues patinadores que participaran en aquest campionat, en categories cadet i juvenil.

Convocatoria

Grups i peus

 

Lloc:  Pavelló Municiap Riera Seca  (ubicació)

         Carrer Can Fàbregas, s/n

         Mollet del Vallès

 

Horari

Grups inscrits cadets

Grups inscrits Juvenil

Ordre de sortida 1

Ordre de sortida 2

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>