Fem Classe per adults

FEM CLASSE PER ADULTS

30.09.2020 18:15

MATRICULA GRATIS AL SETEMBRE

MATRICULA GRATIS AL SETEMBRE

08.09.2020 08:55

_______________________________________________________________________________________

Calendari d'esdeveniments 2020-2021

PRESELECCIÓ OPEN JUVENIL-JÚNIOR

05.09.2020 00:37

UBICACIÓ GOOGLE MAPS

https://g.co/kgs/4aE9z6

 

_______________________________________________________________________________________

NOTICIES I COMUNICATS

Informacio Temporada 2020-2021

08.09.2020 08:20

Horaris Preus i Normativa 2020-2021.pdf (721,6 kB)

_____________________________________________________________________________________________

ACTIVITATS, PROVES I COMPETICIONS

14 -15 juliol - Campionat Barcelona Infatil C i D Lliure

11.07.2018 10:14
 
El cap de setmana del 14 i 15 de juliol, es celebra el Campionat de Barcelona, en modalitat lliure de la categoria Infantil C i D, a on hi participa la nostra patinadora Ona Gordun
 
 
Lloc: Zona esportiva municipal
        Av. onze de setembre, 1
        08780 Pallejà
 
 
 
 
 

07 de juliol - Interclubs de F.O.

06.07.2018 09:45
Lloc:      Pista Anexa Pavelló Salvador Boada
            Carrer Urgell, S/N
            08640 Olesa de Montserrat
 
Horaris:    9:00 a 9:30      Obertura de Pista
                9:30 a 10:20    Certificat
                10:20 a 11:10    Iniciació A
                11:10 a 11:20    Iniciació B Majors
                11:20 a 11:35    Iniciació B menors
                11:35 a 12:20    Iniciació C Majors
                12:20 a 12:45    Iniciació C menors
 
 
 
Inscrits:    Certificat:       Nerea Herrero
                                    Marina Aguilera
                                    Abril Riba
                                    Lara Boada
                Iniciació A:    Anna Fernandez
                                    Claudia Tomas
                                    Eva Pastor
                                    Ainhoa Herrero
                Iniciació B:    Ona Gordun
                                    Laia Cañada
                                    Clara Solà
                Iniciació C menor:     Ivet Quiñones
                Iniciació C majors:    Carla Tarrés
          

30 juny - 1 juliol Campionat Barcelona Juvenil E i Cadet E

28.06.2018 22:28

 

 

El cap de setmana del 30 de juny i 1 de juliol, hi ha el campionat de Barcelona de categoria Juvenil E, en modalitat de lliure, a on hi tenim representació del club.

 

Lloc:   PAVELLÓ CLUB BASQUET MASQUEFA

            C/ Rogelio Rojo, s/n

            08783 MASQUEFA

 

 

Convocatoria

Horari

Ordre de sortida cadet

Ordre de sortida juvenil

 

23 juny pel matí - Interclubs de Lliure

18.06.2018 12:14
El dissabte pel matí, està prevista la fase d'Interclubs de zona, a on hi tenim diverses patinadores apuntades.
 
 
Lloc:    Pavelló Municipal d'Hoquei
            Avinguda Catalunya, 31
            Vilafranca del Penedes
 
 
Inscrits:
 
        Certificat:                Nerea Herrero
        Iniciació A:              Anna Quintana
        Iniciació B:              Carla Tarrés
                                     Claudia Calleja
                                     Paula Tarrés
                                     Noa Rosell
                                     Clara Solà
                                     Ivet Quiñones
        Iniciació D Majors:   Anna Estaun
                                     Maria Alonso
                                     Patricia Garcia                                 
        Iniciació D Menors:  Cynthia Avalos
 
 
 
Horaris Previstos: 8:20 a 9:30     Certificat
                          9:30 a 9:55      Iniciació A
                          9:55 a 11:20    Iniciació B     
                         11:20 a 11:40   Iniciació C
                        11:40 a 12:10    Iniciació D Majors
                        12:10 a 13:10    Iniciació D menors  
                        13:10                ENTREGA TROFEUS

16-17 juny- Campionat Barcelona F.O. Cadet i Juvenil nivell B

13.06.2018 17:22

El cap de setmana del 16 i 17 de juny es celebra el Campionat de Barcelona de nivell B de F.O. de Cadet, a on hi participen la Nora Pérez, Júlia Gonzalez i Marina Riba; i també de Juvenil, a on hi tenim a Ainhoa Tapia.

 

Lloc:  PAVELLÓ MUNICIPAL RIERA SECA

        Ronda de Can Fàbregas, 1

        08100-MOLLET DEL VALLÈS

 

 

Grup i Peu:     Cadet B    Grup III peu esquerra

                    Juvenil B    Grup II peu esquerra

                    Junior B    Grup I peu dret

                     Senior B   Grup IV peu dret

  

Convocatoria

Horari

Ordre de sortida

 

CAMPUS ESTIU 2018 CPA VILADECAVALLS

10.06.2018 10:20

Ja tenim aquí l'Estiu, i amb ell arriba el nostre campus, com cada any.

 
Animeu-vos i veniu ha passar l'Estiu amb nosaltres.
 

Les inscripcions s'hauran de fer a través del següent enllaç:

https://organitza.net/formularis-2018/patinatge-viladecavalls-2018/formulari_patinatge.php
    Reunió informativa: Dilluns 4 de juny a les 18h al Pavello Municipal de Viladecavalls

 

Informació de les activitats DEL CAMPUS DE PATINATGE DE VILADECVALLS 2018

Una manera imaginativa, fresca, engrescadora, distreta i emocionant d'omplir el mes de juliol amb jocs, festes, tallers, excursions, piscina, ...

EDATS Nens/es que durant el curs escolar 2017/2018 han realitzat els cursos de de p3 fins a la ESO
DATES Del 25 de juny al 27 de juliol (excepte els caps de setmana)
LLOC Instal.lacions Municipals de Viladecavalls
HORARIS Servei d'acollida matí de 8h a 9h del matí
Activitats de 9h a 14h

 

Mòdul de preus DEL CAMPUS DE PATINATGE DE VILADECVALLS 2018

Preus de les activitats

Els preus de les activitats són:

  • 1 setmana: 80€/setmana
  • Setmanes adicionals: 70€/setmana adicional
  • Tot el campus: 330€
  • Acollides de 8h a 9h del matí: 20€/setmana
  • Menús puntuals: 8€/menú

Sel.leccioneu les opcions que desitgeu de cada setmana que inscriviu el vostre fill/a:

Els horaris són:

  • ACOLLIDA AL MATÍ: de 8h a 9h del matí
  • HORARI A: de 9h a 14h

 

9-10 Juny - Campionat Barcelona Cadet C de Lliure

07.06.2018 09:28

 

El cap de setmana del 9 i 10 de juny, hi ha el campionat de Barcelona de categoria cadet C, en modalitat de lliure, a on hi tenim representació del club.

 

Lloc:   PAVELLÓ SANT PERE DE RIBES

            C/ Cristòfol Mestres, s/n

            08810-SANT PERE DE RIBES

 

 

Convocatoria

 

Horari

 

Ordre de sortida

2-3 Juny - Preselecció Campionat Barcelona Infantil de lliure

31.05.2018 10:40

El cap de setmana del 2 i 3 de juny, tenim a Ona Gordun participant en la preselecció de categoria Infantil. Ona es troba en el Grup 3 de la convocatoria

Lloc: PAVELLÓ ESPORTIU STA. EULÀLIA DE RONÇANA

        Camí de la Rovira, s/n

        08187 Santa Eulàlia de Ronçana

 

 

 

Convocatoria

Grup 3

Horaris

Ordre de Sortida

27 Maig- Prova Federativa de Lliure nivell D

22.05.2018 08:13
Bon dia, la prova serà el diumenge per la tarda.
 
Lloc: Poliesportiu Municipal Pins Vens
        C/ Cardenal Vidal i Barraquer, s/n
        Sitges
 
 
 
Patinadores convocades:
 
Cinthia Avalos
Maria Alonso
Patricia Garcia
Julia Campillo

26-27 Maig - VII Trofeu Club Pati Matadepera

22.05.2018 08:11
 
Aquest cap de setmana ens han convidat del Club Pati Matadepera, al seu Trofeu, que es durà a terme el dissabte i diumenge pel matí.
 
Lloc: Poliesportiu de Matadepera
        C/Enric Genescà, nº 10
        08230- MATADEPERA
 
 
 
 
 
Patinadores convocades:
 
Alba Ecija (Inici. D Mitjanes)
Ivet Quiñones (Ini. B1)
Anna Quintana (Inic. A)
Eva Pastor (Certi1)
Ainhoa Herrero (Certi1)
Nerea Herrero (Certi)
Cristina Boada (Certi)
Lara Boada (Certi)
Ona Gordun (Infantil)
Marina Riba (Cadet)
Abril Riba (Juvenil)
 
Molta sort a totes
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>