Fem Classe per adults

FEM CLASSE PER ADULTS

30.09.2020 18:15

MATRICULA GRATIS AL SETEMBRE

MATRICULA GRATIS AL SETEMBRE

08.09.2020 08:55

_______________________________________________________________________________________

Calendari d'esdeveniments 2020-2021

PRESELECCIÓ OPEN JUVENIL-JÚNIOR

05.09.2020 00:37

UBICACIÓ GOOGLE MAPS

https://g.co/kgs/4aE9z6

 

_______________________________________________________________________________________

NOTICIES I COMUNICATS

Informacio Temporada 2020-2021

08.09.2020 08:20

Horaris Preus i Normativa 2020-2021.pdf (721,6 kB)

_____________________________________________________________________________________________

ACTIVITATS, PROVES I COMPETICIONS

24 - novembre - Prova F.O.

21.11.2018 16:17
 
Aquest dissabte dia 24 de novembre, pel matí, tenim a tres patinadores del nostres club que faran l'examen del seu nivell de F.O. a Castellar del Vallès
 
 
Lloc: Pavelló Joaquim Blume
        C/Joaquim Blume, s/n
        Castellar del Vallès
 
 

24 novembre - Trofeu de la Garriga

21.11.2018 16:12
 
EL dissabte 24 de novembre, ens han convidat a un Trofeu en la Garriga, a on hi assisitran diverses patinadores del club.
 
Lloc: Pavelló Can Violí
        Avinguda Onze de setembre, s/n
       La Garriga
 
 
 

17-18 Novembre - Open Cadet Territorial

14.11.2018 16:08
El cap de setmana del 17 i 18 de novembre es celebra el Open de Lliure, de la categoria Cadet de nivell territorial, a on hi tindrem representació.
 
 
Lloc:  Can Lladó 
        Av. Mauri s/n
        Sant Fost de Campsentelles
 
Marina Riba (Grup 1)
Anna Fernandez (Grup 3)
Julia Gonzalez (Grup 4)
Nora Perez (Grup 5)
 
 
 
 
 

10 novembre- Prova lliure D a B

09.11.2018 17:41
El dissabte dia 10 de novembre, per la tarda, a Castellar, tenim convocades a unes patinadores del club, en els exàmens de nivell.
 
Lloc:  Pavelló Joaquim Blume
        C/ Joaquim Blume
        Castellar del Vallès
 
 
Les patinadores convocades són:
 
Jana Gonzalez (Nivell B)
Claudia Calleja (Nivell B)
Clara Solà (Nivell B)
Noa Rosell (Nivell B)
Carla Campillo (Nivell D)
 
Molta sort a totes!!!

 

27-28 octubre X Trofeu de la Sal en Cardona

26.10.2018 08:00
Aquest any, participarem en el X Trofeu de la Sal amb diverses patinadores.
 
Lloc:     Pavelló Municipal de Cardona
            carretera del miracle s/n
            Cardona
 
 
 
 
Llistat convocades:
 
Promoción Nivell 1:
 
        Vinyet Sanchez
        Martina Pidemont
        Luna Osuna
        Ivet Carretero
 
Iniciació C:
   
        Patricia Garcia
        Maria Alonso
 
Iniciació B:
 
        Noa Rosell
        Clarà Solà   
        Jana Gonzalez   
        Claudia Calleja
        Paula Tarrés
 
Certificat 2:
 
        Nerea Herrero
        Ainhoa Herrero
        Lara Boada
 
Categories:
 
        Ona Gordun (Infantil D)
        Nora Perez (Cadet F)
        Anna Fernandez (Cadet E)
        Julia Gonzalez (Cadet D)
        Marina Riba (Cadet B)

 

27-28 Open Juvenil Territorial

24.10.2018 11:41
 
El cap de setmana del 27 i 28 d'octubre es celebra el Open de Lliure, de la categoria Juvenil de nivell territorial, a on hi tindrem representació, amb Abril Riba.
 
Lloc:      Pavelló Municipal
            Avd. Eduard Fontsere s/n
            TIANA

 
 
 
 
 
 

 

20 d'octubre Final Interclubs

17.10.2018 11:27
 
El cap de setmana del 20 i 21 d'octubre, es celebrarà a Cerdanyola, les finals d'interclubs de Lliure i F.O., a on hi participen diverses de les nostres patinadores.
 
Lloc: Pavelló Municipal Can Xarau Paco Arpide
        Carrer de les Camèlies s/n
        08290 Cerdanyola del Vallès, Barcelona
 
 
 
 
 
 
 
F.O. Iniciació B
 
Clara Solà
Laia Cañada

 

20 d'octubre Open Aleví-Infantil Territorial

17.10.2018 11:19
 
El dissabte 20 d'octubre es celebra el Open de Lliure, de les categories Aleví i Infantil de nivell territorial, a on hi tindrem representació.
 
Lloc:     C. LLORIANA
            Pavelló Municipal d’Esports
            Avinguda del Castell s/n
            08571 Sant Vicenç de Torelló
 
 
 
 
 

 

16 de setembre Semifinals Intercomarcal Lliure i F.O.

12.09.2018 11:52

 

El diumenge 16 de setembre, es celebrarà a Cerdanyola, les semifinals d'intercomarcal de Lliure i F.O., a on hi participen diverses de les nostres patinadores.
 
Lloc: Pavelló Municipal Can Xarau Paco Arpide
        Carrer de les Camèlies s/n
        08290 Cerdanyola del Vallès, Barcelona
 
FO: Certificat - figures Grup II peu Dret
       A   - peu Esquerra
 
 
 
 
 
Classificades per aquesta competició :
 

FO                                 Lliure

Certificat:
Lara Boada                                Nerea Herrero
Marina Aguilera
 
Iniciació A:
Ainhoa Herrero                          Anna Quintana
Anna Fernandez
Eva Pastor
 
 
Iniciació B:
Laia Cañada                             Noa Rosell
Clara Solà
 
 
Iniciació C:                                Iniciació D:
Carla Tarrés (Majors)                Maria Alonso
Ivet Quiñones (Menors)              Patricia Garcia
 
 

22 juliol - III Trofeu Vila de Llavaneres

16.07.2018 11:12
 
El diumenge, 22 de juliol, ens han convidat a participar en el Trofeu que organitzen els clubs de Sant Andreu de Llavaneres i el Caldes d'Estrac.
 
 
 
Lloc:      Pavelló Municipal de Caldes d'Estrac,
             Carretera Nacional II-Km 654
             Caldes d'Estrac.
 
 
 
 
 
 
MARTINA PIDEMONT DELGADO MINI Majors
HELENA RAMIREZ DELGADO MINI Majors
EVA  GARCIA PEREZ MINI Majors  
MARIA  ALONSO ALVAREZ INICIACIÓ D Majors
PATRICIA GARCIA PEREZ INICIACIÓ D Majors
ALBA ECIJA GARCIA INICIACIÓ D Majors
NOA  ROSELL LAZARO INICIACIÓ B Majors
PAULA TARRES MERINO INICIACIÓ B Menors
CARLA TARRES MERINO INICIACIÓ B Menors
JANA  GONZALEZ RIBERA INICIACIÓ B Menors
 

 

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>