Fem Classe per adults

FEM CLASSE PER ADULTS

30.09.2020 18:15

MATRICULA GRATIS AL SETEMBRE

MATRICULA GRATIS AL SETEMBRE

08.09.2020 08:55

_______________________________________________________________________________________

Calendari d'esdeveniments 2020-2021

PRESELECCIÓ OPEN JUVENIL-JÚNIOR

05.09.2020 00:37

UBICACIÓ GOOGLE MAPS

https://g.co/kgs/4aE9z6

 

_______________________________________________________________________________________

NOTICIES I COMUNICATS

Informacio Temporada 2020-2021

08.09.2020 08:20

Horaris Preus i Normativa 2020-2021.pdf (721,6 kB)

_____________________________________________________________________________________________

ACTIVITATS, PROVES I COMPETICIONS

29 de juny - TROFEU DE FESTA MAJOR DEL CLUB NATACIÓ TERRASSA

26.06.2019 00:05
El dissabte dia 29 de juny, el Club de Natació Terrassa ens ha convidat al seu Trofeu de Festa Major.
 
Lloc: Club de Natació Terrassa
       Avinguda Abad Marcet
       Terrassa
 
 
 
 

16 Juny - Trofeu Viladecavalls

12.06.2019 20:53
Com cada any, el proper diumenge dia 16 de juny, celebrarem el nostre Trofeu, a on totes les patinadores del club, sortiran a pista per a fer el seu ball individual. Com ja es habitual, ens acompanyaran patinadores de club amics.
 
 
 
 


Ordres de sortida (*)

 

(*) L'ordre de sortida, tindrà petites modificacions que es resoldran el mateix dia del Trofeu, a causa d'unes baixes i uns canvis de grup.

1-2 de Juny Trofeu Matadepera

29.05.2019 18:43
 
El cap de setmana del 1 i 2 de juny, diverses patinadores del nostre club, participaran en el VII Trofeu de Matadepera.
 
LLoc: Pavelló Matadepera
        C/Enric Genescà, S/N
        Matadepera
 
 
 
IMPORTANT: L'horari del diumenge està modificat. S'iniciarà a les 9:30h, a causa de baixes d'última hora, segons l'horari inicial previst.
 
 
 
 
Patinadores:
 
Iniciació E:    Helena Ramirez
                    Vinyet Sanchez
 
Iniciació D:    Ruth Sanchez
 
Iniciació C:    Maria Alonso
 
Iniciació B1:   Abril Bella
                    Carla Tarrés
                   
Iniciació B:    Paula Tarrés
                   Claudia Calleja
                    Ivet Quiñones
 
Certificat 1:    Cristina Boada
                    Laia Cañada
                    Eva Pastor
 
Certificat:       Ainhoa Herrero
                    Nerea Herrero
                    Lara Boada
 
Cadet:           Ona Gordun
                    Anna Fernandez
 
Juvenil:         Marina Riba
                    Julia Gonzalez

2 Juny - Intercomarcal Lliure Zona 2

29.05.2019 18:27
 
El diumenge dia 2 de juny, a Sitges, es realitzarà la Competició Intercomarcal, de la modalitat de lliure, de la Zona 2, a on el club i tindrem una representant en categoria Certificat.
 
LLoc:   Poliesportiu Pins Vens
            Avinguda Josep Tarradellas i Joan, s/n
            08870  Sitges
 
 
 
 

25 - 26 maig Campionat Barcelona Lliure. Juvenil A

22.05.2019 13:39
 
El Cap de Setmana del 25 i 26 de maig, tenim una patinadora del Club, que participa en el Campionat de Barcelona de categoria Juvenil A.
 
 
LLoc: Pavelló Tono Sors
        Avinguda Toni Sors, s/n
        Sant Vicenç de Montalt
 
 
 
 
 

CAMPUS D'ESTIU 2019

10.05.2019 18:28

Ja està aquí l'estiu i estem preparant el campus com cada any.

 

Us adjuntem enllaç a on podeu consultar la informació (pas 2) i també podeu fer les inscripcions.

 

Cronograma d'activitats

 

https://organitza.net/inscripcions/

 

Animeu-vos

4 -5 maig Preselecció Campionat de Barcelona Juvenil

01.05.2019 20:03
 
El cap de setmana del 4-5 tenim a dues patinadores que participaran en la preselecció del Campionat de Barcelona de categoria Juvenil
 
Lloc: Pavelló Municipal
        Av. Tarragona, 28
        Malgrat
 
 
 
 
 
 
 
Les patinadores són:
 
Marina Riba (Grup 1)
Julia Gonzalez (Grup 2)
 
Molta sort!!!

4 Maig- Trofeu Roser de Maig

01.05.2019 19:53
 
El dissabte dia 4 pel matí, tenim diverses de les nostres patinadores participaran en el Trofeu Roser de maig, organitzat pel CPA Cerdanyola.
 
 
LLoc: Pavelló Can Xarau-Paco Arpide
        C/Camelies, s/n
        Cerdanyola
 
 
 
 
 
 
Patinadores convocades:
 
 
Ruth Sanchez (iniciació-2)
 
Ainhoa Llorach (Pre-iniciació)
Blanca Cespedes (Pre-iniciació)
Judith Hernandez (Pre-iniciació)
Martina Casamajor (Pre-iniciació)

Valentina Bellú (Pre-iniciació)

27 -28 d'Abril - VII Trofeu Club Natació Terrassa

24.04.2019 13:10
 
El cap de setmana del 27 i 28 d'abril, ens han convidat al VII Trofeu del Club Natació Terrassa. Patinadores del nostre club, participaran en aquest Trofeu.
 
 
Lloc: Pavelló de la Maurina
        C/ Sardenya, 32
        Terrassa
 
 
 
 
Inscrites:
 
INICIACIÓ A        Anna Quintana
CERTIFICAT-1     Cristina Boada
                         Laia Cañada
                         Eva Pastor
CERTIFICAT        Nerea Herrero
                         Ainhoa Herrero
                         Lara Boada
CADET B            Anna Fernandez
                         Ona Gordun
JUVENIL B          Julia Gonzalez
JUVENIL             Marina Riba

27-28 Abril - II Trofeu Club Egara

24.04.2019 10:54
 
El cap de setmana del 27 i 28 d'abril, ens han convidat al II Trofeu del Club Egara. Patinadores del nostre club, participaran en aquest Trofeu.
 
Lloc: Pavelló Club Egara
        C/Jacint Badiella, 5
        Terrassa
 
 
 
 
 
 
Inscrites:
 
PREMINI:                      Blanca Céspedes
                                    Martina Casamajor
                                    Judith Hernández
                                    Valentina Bellu
 
INICIACIÓ E Menors:      Vinyet Sanchez
 
INICIACIÓ D Majors:      Ruth Sánchez
                                    Laia Robles
 
INICIACIÓ C Majors:      Patricia Garcia
 
INICIACIÓ B Majors:       Carla Tarrés
                                    Claudia Calleja
 
INICIACIÓ B Menors:      Abril Bella
                                    Ivet Quiñones
                                    Jana González
                                    Paula Tarrés
                                  
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>